Diamond alebo Platinum pašmína?

Autor: Feb 16, 2012 Kategória: Základné informácie | žiadny komentár

Pašmíny sú klenot medzi výrobkami z kašmíru. Ich popularita rastie najmä v posledných rokoch a niektorí to prisudzujú vplyvu Hollywoodu – za “veľkou mlákou” ich veľmi obľubujú celebrity, napríklad Nicole Kidman a Angelina Jolie.

V našom internetovom obchode ponúkame okrem iného 2 základné typy pašmín – DiamondPlatinum. Základný rozdiel medzi nimi spočíva v zložení. Diamond sa vyrába len zo 100% kašmíru, kým Platinum sa z rôznych dôvodov kombinuje s hodvábom, v pomere 70% kašmír a 30% hodváb.

Pašmíny z kolekcie Diamond sú využiteľné na každú výnimočnú príležitosť. Tvoria ich sýte farby, vyznačujú sa eleganciou. 100% zloženie z kašmíru z nich robí skutočný „diamant“ medzi šálmi z kašmíru.

Ide o veľmi silný šál s hmotnosťou 103g/m2, vzbudzuje však dojem ľahkosti a jemnosti. Ako ostatné produkty, aj Diamond pašmíny sa vyrábajú z tej najjemnejšej kašmírovej priadze, vlákna majú priemer zhruba 15 mikrónov.

Ponúkame ich v 73 rôznych farbách, väčšina z nich je na sklade a vieme ich doručiť do 3-5 pracovných dní. Klasický 201×71 cm rozmer stojí 139,90 €. Za špeciálny 204×92 cm rozmer je treba priplatiť a šije sa väčšinou na zákazku, čo trvá 3-4 týždne. Cena je 210,90 €.

Platinum pašmíny sú cenovo výhodnejšie. To však neznamená horšiu kvalitu. Prímes hodvábu dodáva pašmíne ešte väčšiu hebkosť a hlavne lesk. Taktiež ich ponúkame v desiatkach rôznych farieb, niektoré tiež majú veľmi moderné vzorovanie. “Pashmina 2 tons” je zase dvojfarebná, z jednej strany je tvorená mäkkým kašmírom a z druhej jemným hodvábom, rubová a lícová strana sa farebne líšia.

Typ Platinum je tiež vhodný na výnimočné udalosti, ale aj na chvíle aktívneho odpočinku.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *