Pašmíny na internete

Autor: Feb 16, 2012 Kategória: Kde kúpiť | žiadny komentár

Možno ste sa už pokúšali kúpiť pašmínu v klasickom „kamennom“ obchode. V tom prípade ste určite zistili, že výber je značne obmedzený. Klasické obchody bohužiaľ ponúkajú veľmi málo pašmín, navyše vo veľmi obmedzenom množstve farieb.

Je to spôsobené asi dopytom po pašmínach, ktorý je u nás nízky, nakoľko tu povedomie o kašmíre a kašmírových výrobkoch nie je natoľko rozšírené. Podstatná je taktiež cena pašmín, ktorá je pre bežného človeka pomerne vysoká a tým pádom sa nám dosť výrazne zužuje okruh cieľovej skupiny zákazníkov.

Bežný malý obchodník si taktiež nemôže dovoliť držať na sklade desiatky alebo dokonca stovky drahých pašmín.Možno práve preto je momentálne najlepším miestom na kúpu pašmíny práve internet. Nakupovanie cez internet zaznamenáva obrovský rast a práve preto nie je problém si dnes objednať pašmínu vyrobenú ručne v Nepále a mať ju za niekoľko dní doma.

Prevádzkujeme internetový obchod Kasmir.sk a v našej ponuke nájdete najkvalitnejšie pašmíny, buď zo 100% kašmíru, alebo zmiešané zo 70% kašmíru s 30% hodvábom. Ponúkame veľký výber rôznych typov a hlavne farieb – môžete si vybrať dokopy zo 100 rôznych farieb, väčšinu tovaru máme skladom a dokážeme ho doručiť ku Vám domov kuriérom do 3-5 pracovných dní.

V poslednej dobe sa na trhu objavilo viacero predajcov „falošných“ pašmín, ktoré sú vyrobené z rôznych akrylových a syntetických materiálov a vydávajú sa za kašmír. Ničoho takého sa pri nákupe u nás nemusíte obávať. Spolupracujeme priamo s najväčšími výrobcami z Nepálu, kde spracovávajú tie najkvalitnejšie kašmírové vlákna a tovar nám doručujú bez akýchkoľvek distribútorov a prostredníkov – tým pádom sa tovar nepredražuje a vieme Vám poskytnúť pašmíny za bezkonkurenčné ceny.

Pre väčšinu ľudí je veľkou nevýhodou nakupovania na internete fakt, že tovar si nemôžete vopred ohmatať. Našim produktom stopercentne veríme – práve preto nie je žiadnym problémom tovar v prípade nespokojnosti vrátiť späť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *